Ten kto marzy o tym, by jeszcze w tegoroczne wakacje gdzieś pojechać, powinien się spieszyć, bo koniec wakacji zbliża się coraz większymi krokami.

Wszystkich z pewnością cieszy fakt, że mimo tak szybko upływającego czasu, końca nie mają ciepłe, słoneczne dni. Warto je wykorzystać i wybrać się z całą rodziną, czy ze znajomymi na odpoczynek w ciekawe miejsce. W związku z tym, że niedługo koniec wakacji, a później koniec lata, powinniśmy naładować teraz nasze organizmy pozytywną energią, zaczerpnąć zdrowego powietrza i zmotywować się do działania na przyszłe miesiące.

Najlepszym miejscem na pobyt będą teraz góry.. a jak góry to oczywiście Beskidy 😊 Nie powinno zabraknąć ich na Waszej liście odwiedzanych miejsc w te wakacje. Tutaj powietrze jest najzdrowsze, najświeższe, a okolica bardzo urokliwa, oferująca wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Na turystów czekają oczywiście szlaki górskie, wiele atrakcji turystycznych, ale również przytulne apartamentowce.

Miejsce zakwaterowania podczas wakacji także jest istotne, dlatego proponujemy turystom coś specjalnego – noclegi w luksusowym Apartamencie Słoneczny Gródek 72. Mając na uwadze komfort i potrzeby przyjeżdżających tu osób, zadbaliśmy o to, by zawsze była u nas profesjonalna obsługa, elegancko urządzone pokoje, dobre jedzenie.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w Beskidach jest wiele atrakcji turystycznych, także nie można się tu nudzić. Doskonale spędzą tu czas osoby dorosłe, jak i dzieci. Można korzystać z przyjemności jakie oferowane są w tym miejscu, jak również samodzielnie organizować różne zabawy dla dzieci na zewnątrz. Oczywiście warto też tutaj dużo spacerować.

Każdy z pewnością przyzna, że nigdzie nie ma zdrowszego powietrza jak właśnie w górach. Pobyt tutaj będzie dla wszystkich najlepszą kuracją leczniczą. Może ktoś z Was czuje, że potrzebowałby właśnie teraz czegoś takiego? Jeśli tak, to nie zastanawiajcie się dłużej! Pakujcie walizki, zabierajcie znajomych i wyruszcie w Beskidy. Na pewno poczujecie po pobycie w tym miejscu pewną zmianę – oczywiście na lepsze. Będziecie czuć się silniejsi, energiczniejsi, a wasze samopoczucie będzie jak najbardziej dobre 😊 O wiele lepiej będzie Wam się później wykonywało wszystkie codzienne obowiązki 😊

Pomyślcie w tym czasie szczególnie o dzieciach – to ich pewnie dopada przygnębienie, że niedługo muszą powrócić do szkoły. Zabierzcie je jeszcze na pełne wrażeń wakacje i poprawcie im humor!

Czekamy na Was w naszym Apartamencie! 😊