Wrzesień to czas, kiedy zmienia się nieco rytm dnia – przynajmniej dziecka, które jest właśnie po wakacjach, ale nie tylko jego. Wszyscy odczuwamy w jakiś sposób to, że mamy krótsze i chłodniejsze dni.. w końcu zbliża się jesień.

Czujecie, że w tegoroczne wakacje nie odpoczęliście na tyle ile byście chcieli? Nie podróżowaliście z różnych powodów tyle ile z reguły lubicie? Wrzesień to idealny czas, by jeszcze wszystko nadrobić. W tym czasie wyjdzie Wam to nawet na lepsze! Z reguły ponosi się wtedy niższe koszty za wyjazdy, jak również w wielu wypoczynkowych miejscach spotyka się mniej turystów. Mamy więc większą gwarancję na spokój, ciszę, odprężenie. Wielu z nas z pewnością potrzebuje czegoś takiego. Organizm znacznie lepiej przygotuje się na zmianę temperatur i krócej trwające dni, które pewnie częściej będziemy spędzać teraz w domu. Aby dobrze przez to przejść, nie męczyć się z uczuciem ospania i gorszym samopoczuciem – nastawmy się na to organizując wyjazd. Odpoczniemy, zażyjemy sporą dawkę świeżego powietrza i na pewno poprawimy sobie nastrój.

Sądzimy, że najkorzystniejszy będzie wtedy wyjazd w góry, dlatego zapraszamy w Beskidy!

Wyjeżdżając jednak w góry o tym czasie trzeba mieć na uwadze kilka kwestii.

Bardzo istotne jest to w jakim miejscu zatrzymamy się na czas naszego pobytu tam. Kiedy będziemy każdego dnia wracać zmęczeni po górskich wyprawach, z pewnością chcielibyśmy mieć zapewnione przytulne, eleganckie miejsce, w którym będziemy mogli przyjemnie wypocząć. Takim miejscem jest nasz apartament Słoneczny Gródek 72, który spełni wymagania każdego – nie mamy ku temu najmniejszych wątpliwości! W okolicy apartamentu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, także nie będą musieli Państwo przemierzyć większych odległości, by dotrzeć do jakiegoś ciekawego punktu. To z pewnością zapewni Wam komfort.

Pogody we wrześniu też nie możemy być wtedy pewni. Nie nastawiajmy się na to, że pogoda będzie dopisywała, czy też nie, bo w takim miejscu bywa różnie. Wiele może się wydarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia. W takich okolicznościach również idealnie sprawdzi się nocleg w naszym apartamencie, ponieważ na jego terenie znajduje się kryty basen, siłownia, spa, jacuzzi, sauny, bilard, kręgielnia.. W razie nie pogody mamy więc dla Państwa mnóstwo atrakcji, które pozwolą Wam się zrelaksować.

Dzień spędzony na basenie, w jacuzzi, a później na kręgielni może być równie udany jak przeznaczony na zwiedzanie naszej okolicy.

Wyjazd poza domem po sezonie wakacyjnym także może być bardzo ciekawy. Warto się na niego zdecydować bez obaw o ceny, gorsze warunki klimatyczne i natłok turystów.

Serdecznie zapraszamy do nas!