Apartamenty Gródek nad Dunajcem – WARUNKI NAJMU

Ogólne warunki najmu

Cena wynajmu apartamentu wynosi 700zl za dobę

Doba wynajmu zaczyna się o godzinie 14.00 i kończy o godzinie 12.00

Minimalny okres wynajmu wynosi 2 dni

Rezerwacji dokonuje się telefonicznie lub drogą mailową, wymagana zaliczka wynosi 50% wartosci za pobyt

Apartament zostaje przekazany do dyspozycji w nienagannym stanie, o wszelkich powstałych usterkach wynajmujący jest zobowiązany powiadomić niezwłocznie

Przekazanie kluczy następuje po wcześniejszym uzgodnieniu, w ustalonym miejscu i czasie

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia tytoniu

Zwierzęta nie są akceptowane

Zasady korzystania z apartamentu:

Prosimy o zgłaszanie przyjazdu w recepcji hotelowej gdzie otrzymają Państwo kartę parkingowa uprawniającą do bezpłatnego postoju.

Opiekę nad apartamentem sprawuje Pani Alina (nr kom +48 792 690 104) która pobiera opłatę za wynajem apartamentu i zwrotną kaucje w wysokości 400zl. Pani Alina odpowiedzialna jest za przekazanie kluczy i udostępni Państwu hasło do bezpłatnego WI-FI.

Wszelkie uwagi na temat apartamentu i Państwa pobytu prosimy zgłaszać Pani Alinie.

W kuchni znajduje się pełne wyposażenie AGD wraz z zestawem do kawy i herbaty z którego można korzystać bez opłat.

Nasz obiekt posiada wykupione 4 karnety uprawniające do nielimitowanego korzystania z basenu, saun i klubu fitness. Za dodatkową opłatą można korzystać z kręgielni, sali do squash’a i salonu gier.

W dniu wymeldowania, prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Alina na min. 1h przez planowanym wyjazdem – +48 792 690 104

Od lipca do września jest również możliwość wynajęcia 10 osobowego katamaranu marki Tesla 21. Szczegółowe informacje na jego temat znajdą Państwo pod adresem www.greendreamboats.com. Do użytkowania katamaranu nie są wymagane uprawnienia, katamaran posiada silnik elektryczny (możliwość użytkowania w strefie ciszy).

ZAREZERWUJ TERMIN

Apartamenty Gródek nad Dunajcem Słoneczny Gródek 72- Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy bliższych informacji i odpowiemy na Państwa pytania.
Prosimy o przemyślane rezerwacje.