Urok okolicy Słonecznego Gródka wiosną

 

Każdy z pełnym entuzjazmem mógł jakiś czas temu przywitać wiosnę. Wraz z tą porą zagościła u nas bardzo ładna, słoneczna pogoda. Mamy coraz dłuższe dni, a wszystko na zewnątrz pięknie się zieleni i rozkwita. Szczególnie dostrzegalne jest to w okolicy Słonecznego Gródka.

Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy na przyjazd w rejon naszego apartamentu położonego nad jeziorem Rożnowskim. Z okien apartamentowców każdego dnia będziecie mogli podziwiać urokliwą, cichą okolicę, w którą aż będzie chciało się wyruszyć na długi spacer.

Okolica naszego apartamentu jest bardzo bogata pod względem turystycznym oraz przyrodniczym.

Jezioro Rożnowskie to bardzo atrakcyjny turystycznie zbiornik wodny, który cechuje się niezwykle zróżnicowanym krajobrazem.

Jezioro wraz z otaczającą okolicą może zaoferować turystom całą masę atrakcji, ale również odpoczynek i pełen relaks.

Podziwiać tu można drewnianą architekturę, wiele zabytkowych kościołów, kapliczek, a także starych drewnianych chat i karczm, które nadają niepowtarzalnego charakteru całemu miejscu.

Pobyt w regionie naszego apartamentu może być dla każdego wyjątkowo przeżytym czasem, w którym doznacie czegoś zupełnie nowego, czerpiąc z tego pełną przyjemność.

Okolica oferuje wiele dróg spacerowych i rowerowych, które pozwolą na aktywny wypoczynek i podziwianie zalet regionu. Warto sfotografować najbardziej urzekające elementy krajobrazu na pamiątkę pobytu.

U nas zwykły spacer nad jezioro może być czymś niezwykłym – na pewno towarzyszyć będzie Wam przyjemna cisza i oczywiście zdrowe, świeże powietrze. Stworzycie tutaj mnóstwo najlepszych wspomnień.

Okolica apartamentu Słonecznego Gródka ma wiele pozytywnych walorów, które równają się niemalże każdemu miejscu uzdrowiskowemu, z którego każdy ma szansę powrócić zdrowszy, energiczniejszy i zmotywowany do działania.

Szczególnie warto odwiedzić to miejsce wiosną – kiedy pogoda jest najbardziej sprzyjająca, powietrze najświeższe, a przyroda rozbudzona. Obserwując tą porę roku właśnie w tym miejscu bardziej można dostrzec jej pozytywy.

Również nasz apartament jest miejscem, do którego każdy turysta z chęcią powróci po całodniowej wędrówce po okolicy. To bardzo przytulne, ale również eleganckie miejsce, w którym miło będzie się odpoczywać. Oferujemy również Państwu profesjonalną obsługę i pyszne dania.

Cała okolica wraz z apartamentowcami tworzą zgrane miejsce, które jak najbardziej nada się na każdy pobyt.

Zachęcamy do przyjazdu!