Macie już pomysł jakie miejsce wybrać na tegoroczne ferie zimowe? Co powiecie o naszym ośrodku w tak pięknej scenerii? 🙂 Tutaj odpoczniecie i przeżyjecie dobrą zabawę! Zachęcamy do rezerwacji i przyjazdu!

Bardzo serdecznie zachęcamy do przyjazdu do naszego ośrodka Słoneczny Gródek 72 zlokalizowanego w Lemon Resprt SPA na tegoroczne ferie zimowe! To świetna okazja, żeby odpocząć i pobyć trochę więcej czasu z rodziną – wyobrażamy sobie, że przez codzienne obowiązki – szkołę, pracę – domownicy mijają się i wspólnie siadają jedynie przy obiedzie, czy kolacji. U nas będziecie mieli szansę na nieco więcej – kilkudniowy pobyt w czasie, którego oprócz wspólnych posiłków, będzie można razem odpocząć, zrelaksować się i porobić wiele rzeczy wspólnie. Nasza oferta zawiera szereg atrakcji, z których warto skorzystać i dobrze się bawić! W czasie ferii zimowych będą mogli Państwo pojeździć na nartach, saneczkach, łyżwach, skorzystać z bojerów, czy basenu oraz urządzić kulig! Miłośników sportu zapraszamy również na tennis, squash’a, fitness, na siłownię bądź kręgielnie, a przed ludźmi ceniących relaks i marzących o nim nasza oferta stoi otworem do SPA, jacuzzi czy sauny. Tutaj każdy członek rodziny znajdzie atrakcje wiążącą się z jego zamiłowaniami, czy zainteresowaniami. Oferujemy Państwu bardzo aktywny i przyjemny wypoczynek, dbając o to, żebyście się u nas nie nudzili. Chcemy, abyście mieli ciekawe wspomnienia z tutejszego pobytu – z pewnością zechcecie wrócić tu za jakiś czas ponownie. Będzie nam bardzo miło.

Wnętrza naszych pokoi są bardzo przytulne i nowoczesne oraz gwarantują Państwu wyjątkowe widoki z okien na urzekającą okolicę. Przyjeżdżając do nas, traficie więc w wyjątkowe miejsce, z pewnością sami dostrzeżecie jego uroki, które są bez wątpienia największymi atutami naszej oferty. W końcu to okolica w dużej mierze wpływa na samopoczucie turystów. Dlatego nasz ośrodek usytuowaliśmy w miejscu, gdzie panuje zdrowe, świeże, powietrze i króluje zachwycająca natura.

Trzeba przyznać, że Beskidy to główne miejsce wielu ośrodków narciarskich – czyż nie jest to najlepsze miejsce na wypoczynek w ferie zimowe? Według nas jest to rozwiązanie jak najbardziej w sam raz. Z pewnością spodoba się tu niejednemu dziecku – miejsce oferuje wiele wyciągów, gdzie prawie na każdym można pojeździć również z pociechami. Miłośnicy gór będą natomiast mogli je tu podziwiać. W tej miejscowości znajduje się też wiele ośrodków, które warto odwiedzić. Do najpopularniejszych należy m.in. Szczyrk, Zwardoń, czy Zawoja. Każde miejsce cechuje się mocno rozwiniętą infrastrukturą, gdzie wypożyczyć można sprzęt, a w czasie jazdy i po jej zakończeniu turyści mogą napić się czegoś ciepłego oraz dobrze zjeść. Jest to bardzo korzystne miejsce na odpoczynek zarówno dla starszych jak i młodszych. W czasie ferii zimowych powinno się szczególnie zadbać o bezpieczeństwo – u nas nic Wam nie grozi. Turyści, którzy trochę mniej lubią uprawiać sport, ale za to są miłośnikami zwiedzania również jak najbardziej mogą zdecydować się na przyjazd do miejscowości z noclegiem w naszym ośrodku. Dla nich Beskidy oferują zobaczenie takich obiektów jak: odnowiona starówka, katedra średniowiecznego rodowodu, czy Zamek Sułkowskich. Miłośnicy kultury i sztuki z kolei mogą udać się do Teatru Polskiego, albo do teatru dla dzieci – Banialuka. Miejsce zaprasza też do Studia Filmów Rysunkowych. Z atrakcji tej nie muszą skorzystać tylko i wyłącznie najmłodsi, ale spokojnie całe rodziny.

Jeśli zdecydujecie się na dłuższy pobyt u nas i będziecie chcieli zobaczyć wtedy jak najwięcej, polecamy udanie się do Żywca, gdzie znajdują się dwa zamki. Z pewnością niejedną osobę interesuje też Wisła – rozsławiona przez Adama Małysza. Centrum miasta to miejsce, w którym znajdziecie muzeum trofeów tego znanego skoczka. Jest jeszcze jedna atrakcja, która się z nim wiąże, co warto mieć na uwadze będąc tu – mianowicie Domek Zdrojowy. Oczywiście warte zobaczenia są jeszcze inne miejsce. Jeśli tylko starczy Wam czasu udajcie się do Trójwsi, Istebnej, Koniakowa i Jaworzynki. W razie nieco krótszego pobytu u nas skupcie się na tych najciekawszych dla Was atrakcjach, a o reszcie zawsze będziecie mogli przekonać się innym razem. My jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie. Co jakiś czas takie wspólne, rodzinne wypady dobrze Wam zrobią. Warto mieć na uwadze swoje potrzeby – trochę odpoczynku od obowiązków, relaks, przyjemna aktywność. Wiemy, że udany pobyt to nie tylko wiele atrakcji wokół ośrodka do którego przyjeżdżacie, ale również sam ośrodek. To w nim będziecie przebywać po całym dniu aktywności, bądź np. w razie niepogody. Dlatego nasz apartament to bardzo luksusowe, klasyczne wnętrze, dobre jedzenie, szereg atrakcji wewnątrz, profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na przyjazd do naszego apartamentu podczas zbliżających się ferii zimowych. Sprawcie trochę przyjemności sobie i swoim dzieciom!