Mamy nadzieję, że będzie to dla Was czas wolny od pracy i spokojnie możecie zarezerwować te dni na wypoczynek. Warto w tym czasie wyjść z domu na świeże powietrze, a nawet wyruszyć wspólnie z całą rodziną, czy ze znajomymi w całkiem inne miejsce. Zmiana otoczenia wpływa bardzo korzystnie na zdrowie i pozwala doświadczyć czegoś nowego.

Jeśli ktoś z Was rzeczywiście rozważa opcję wyjazdu w tym czasie, ważny jest wybór miejsca.

Polecamy Państwu wyjazd w Beskidy. Dlaczego?

Urokliwa okolica, spokój, moc atrakcji, piękne widoki, świeże powietrze – takie czynniki dość mocno przemawiają za tym, że warto tu przyjechać.
W tym miejscu można bardzo ciekawie spędzić czas, nie nudząc się ani na chwilę.

Pogoda jest bardzo ładna, sprzyja więc długim spacerom. Jak spacer to najlepiej wśród urzekającej zieleni i zachwycających widoków, które Beskidy w pełni Państwu oferują!
Warto przyjechać tu z dziećmi, gdyż będą one mogły się tutaj rozerwać. Dzieciom jest bardzo potrzebny ruch na świeżym powietrzu. Warto zorganizować dla nich wiele zabaw w plenerze, tak aby mogły się one dotlenić, a jednocześnie, aby przyjemnie mijał im czas. Jesteśmy pewni, że w naszej okolicy jest to możliwe.

Okolica zapewni też dużo atrakcji dla grupy znajomych. Marzycie, by wspólnie wyjechać gdzieś na weekend i dobrze się bawić? Na ten najbliższy czerwcowy weekend wybierzcie Beskidy z noclegiem w naszych luksusowych apartamentowcach! Są one bardzo komfortowe i mają wysoki standard. Miło będzie do nich powracać po całym dniu atrakcji w okolicy, a poranny widok z okna będzie mocno motywował do kolejnej wędrówki!

Wyprawy górskie są pewnym doświadczeniem, a pokonywanie kolejnych szlaków może być realizowaniem postawionych sobie celów. Tutaj można nawet przyjechać samemu. Niektóre osoby tak właśnie lubią. Poszukują miejsc cichych, w których mogliby ukoić myśli. Tutaj jak najbardziej jest to do spełnienia.
Beskidy są miejscem dla każdego, warto przyjechać tu choć raz i się o tym przekonać!

Zdrowe powietrze nieustannie u nas panujące jest potrzebne każdemu. Na co dzień przebywamy w zatłoczonych miastach pełnych hałasu i szkodliwych spalin. U nas Wam to nie grozi.
Tutaj pachnie zielenią i jest wyjątkowy spokój. Szczególnie teraz, gdy sezon wakacyjny jeszcze na dobre się nie zaczął i nie ma u nas jeszcze aż tak wielu turystów.
Jeśli chcecie więc odpocząć, zrelaksować się i dobrze się bawić – odwiedźcie nas!

Region naszego apartamentu jest bardzo bogaty pod względem turystycznym i krajobrazowym.
Potrafi urzec dosłownie każdego!

Serdecznie zachęcamy do przyjazdu w rejon Apartamentu „Słoneczny Gródek”! Gwarantujemy Wam maksymalny wypoczynek i sporą dawkę rozrywki.