Już przyszła zima, każdy z pewnością czuje jej nadejście. Być może wiele osób przeraża to, że każdy dzień będzie zmierzeniem się z niskimi temperaturami i nieprzyjemnym chłodem. Zima wbrew wszystkiemu ma również wiele pozytywnych walorów. Jest to jeszcze bardziej zauważalne, gdy można oglądać ją w bardzo urokliwym miejscu.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przyjazdu do atrakcyjnego apartamentu nad jeziorem Rożnowskim. Gwarantujemy piękne widoki z okien luksusowych pokoi na spokojną, przyjazną okolicę.

Jezioro Rożnowskie i jego okolice oferuje wiele atrakcji o każdej porze roku. To idealne miejsce na wypoczynek i dobrą zabawę. Tutaj możecie się zrelaksować i przeżyć wiele ciekawych chwil, które na pewno zapadną na długo w pamięci.


Przyjeżdżając do Apartamentu nad jeziorem Rożnowskim nie będziecie się nudzić. Atrakcje, jakie oferuje okolica nie pozwolą przebywać Wam całymi dniami w pokojach. Być może jest wśród Was wielu miłośników zimowych sportów? U nas możecie pojeździć na nartach, sankach, łyżwach, a także skorzystać z bojerów, ski-jetów. Kolejna oferowana atrakcja to możliwość zorganizowania kuligu, co zapewne spodoba się zwłaszcza młodszym turystom.

Mamy na uwadze fakt, że czasem pogoda może szczególnie nie sprzyjać i lepiej będzie zostać wewnątrz apartamentu. Wtedy będą mogli Państwo spędzić przyjemne chwili na basenie jakim również dysponujemy.

Apartament nad jeziorem Rożnowskim to bardzo dobre miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.
Zapraszamy całe rodziny na przyjazd do nas i podziwianie zimy w okolicy naszego ośrodka. Jedną z okazji przyjazdu mogą być ferie zimowe – warto wtedy zapewnić ciekawy wypoczynek swoim dzieciom.