Nocleg Beskidy

– Apartament Słoneczny Gródek 72. Jest to świetne miejsce, w którym można odpocząć, nabrać sił i podziwiać piękne wnętrza wykonane z klasą, otoczone wieloma cennymi produktami. W apartamencie znajduje się kuchnia, duży salon wraz z częścią jadalną, łazienka oraz duża sypialnia. Zainstalowano również oogrzewanie podłogowe, klimatyzację, sprzęt AGD, RTV, a także kino domowe. Luksusowy nocleg w Beskidach w Apartamencie Słoneczny Gródek 72 charakteryzuje się wysokim standardem.

Z pewnością stwierdzamy już teraz, że wszystkim naszym gościom na pewno spodoba się królujący na obszarze naszego ośrodka urokliwy krajobraz przepełniony kwiatami, lasami, sadami, a także polami. Wiele tutaj również wartych podziwu strumieni i potoków. W pobliżu nasi turyści mogą dostrzec również Jezioro Czchowskie. Na jego terenie wiele jest zalesionych pagórków. Region wzbogacony jest także w park krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody, a także zespół przyrodniczo-krajobrazowy. Na szlaku Beskidu natomiast turyści zobaczą rezerwat przyrody „Białowodzka Góra”. Dodatkowego uroku dodaje strumyczek wypełniony kryształową wodą. Beskidy to także idealne miejsce dla ludzi, którzy interesują się wspinaczką i marzą o tym, by zobaczyć jedyne w swoim rodzaju widoki.

nocleg beskidy

Następną atrakcją, jaką oferuje tutejsza okolica jest zamek Tropsztyn znajdujący się we wsi Wytrzyszczka. Przebywając w tym regionie warto udać się tam, aby zarazem móc podziwiać otaczającą go malowniczą scenerię. Jego historię opiewają legendy o zabójcach tamtych czasów oraz skarbie, który ukryto właśnie w tym miejscu. Wszystkich turystów, których pasją jest turystyka rowerowa czy konna zapraszamy do miejscowości Krościenko nad Dunajcem. Pobyt w luksusowych noclegach w Beskidach zapewni wszystkim wielu doznań turystyczno-krajoznawczych. Warto udać się do nas i podziwiać uroki tego rejonu. Cechuje go ogromne bogactwo kulturowe i liczne dzieła sztuki. W tym miejscu nikt nie zazna nudy nawet na trochę.

W obrębie licznych atrakcji tego miejsca wyróżnia się też Przystanek Czasu Nowy Sącz znajdujący się w Nowym Sączu, a także Muzeum Parafialne Sztuki Ludowej zlokalizowane w Paszynie. Każdego zachęca się też udanie się do Muzeum Przyrodniczego im. Krystyny i Włodzimierza Tomków. Położony jest on w Ciezkowcach. Warto mieć na uwadze również Muzeum Lachów Sądeckich zlokalizowane w podegrodzkim Dom Kultury. Turyści podczas pobytu w Beskidach mogą pójść także do galerii Marii Ritter. Z uwagi na to, że Rejon Lemon Resort Spa to miejsce bogactwa kulturowego, lista miejsc do zwiedzania wcale się nie kończy.

W okolicy Słonecznego Gródka atrakcji nie brakuje dla nikogo. Nowy Sącz, a tam konkretnie miejsce na rynku to punkt, w którym przybyłe osoby mogą podziwiać multimedialną Fontannę. Szczególnej atrakcji dostarcza ona po zmroku, gdyż wtedy zostaje podświetlona. Miejscem, które także warto zwiedzić jest Bazylika Św. Marii Magdaleny i Św. Stanisława w Szczepanowie. Turyści jednak na najlepsze miejsce na wypoczynek uznali Planty w Nowym Sączu. Ten ogród to po prostu dobry styl. Pełno w nim wiedeńskich lamp, podświetlonych alejek oraz drzew. W każdy weekend można się tam świetnie bawić przy muzyce.

Wszyscy ci, którzy kochają kulturę i sztukę podczas pobytu mogą odwiedzić Teatr Polski, a także znany dzieciom teatr Banialuk oraz Studio Filmów Rysunkowych. Zanim jednak turyści wejdą do studia, muszą zarezerwować bilety, gdyż każde zwiedzanie przeprowadzane jest grupowo. To atrakcja, z której skorzystać mogą zarówno osoby młodsze jak i starsze. Beskidy są bardzo urzekającym regionem turystycznym. Potrafią urzec swoim wyjątkowym krajobrazem, dostarczając turystom bardzo wielu atrakcji związanych zarówno z kulturą, sztuką jak i sportem. Luksusowe noclegi w Beskidach w Apartamencie nad Jeziorem Rożnowskim to miejsce, w którym turyści nieustannie będą mieli jakieś ciekawe zajęcie. Okolica jest na tyle bogata w liczne atrakcje, że na pewno nikt nie będzie się tu nudził.

Miłośnicy sportów zimowych będą mogli pojeździć tutaj na nartach, sankach, łyżwach, skorzystać z bojerów oraz ski-jetów. Z myślą o najmłodszych, nasza załoga oferuje możliwość organizowania dla nich kuligu, by sprawić im trochę radości. Przebywając w naszym apartamencie Słoneczny Gródek 72 również nie będziecie nudzić się wtedy, gdy niezbyt dopisze pogoda, gdyż kompleks oferuje m.in. luksusowy pobyt na basenie.

Nocleg Beskidy – Słoneczny Gródek 72 –  to świetne miejsce, aby wypocząć o każdej porze roku. Serdecznie wszystkich zachęcamy do przyjazdu do naszego domku nad Dunajcem! Gwarantujemy odpoczynek i moc atrakcji.