Dlaczego warto przyjechać w Beskidy? Oto powody: 

1. Długie wędrówki po szlakach

Cały nasz pobyt w górach może być jednym wielkim doświadczeniem, pokonywaniem kolejnych szlaków, odkrywaniem urokliwych widoków, zachwycaniem się naturą. W takim miejscu nie ma mowy o nudzie, każdy dzień to nowe doznania. Nie każdy musi obierać sobie szlaki, co do których nie ma pewności, ze im sprosta. W końcu nie wszyscy jesteśmy aż tak sprawni fizycznie.

2. Różnorodne imprezy

Góry kojarzone są przeważnie z tym, że jest tam hucznie, radośnie, a turystów nigdy nie brakuje. Zwłaszcza w czasie lata jest tam wiele imprez tanecznych organizowanych w plenerze. Z pewnością każdemu dostarczą one niesamowitego relaksu. Można podczas nich bliżej poznać kulturę i tradycję danego regionu, dobrze się przy tym bawiąc i relaksując po całym dniu chodzenia po szlakach.

3. Przekonanie się o własnych możliwościach

Pobyt w górach to najlepsza okazja do tego, by przekonać się o własnych możliwościach – na ile jesteśmy w stanie pokonać swoje słabości i z czym się zmierzyć. Nie chodzi tu jedynie o szlaki, ale cały pobyt. Zawsze ważne jest dobre przygotowanie, umiejętności organizatorskie oraz właściwa ocena panujących wokół warunków.

4. Cicha, relaks, skupienie uwagi na sobie

Góry to idealne miejsce, w którym można się wyciszyć i ukoić własne myśli. Szlaków jest tak dużo, że istnieje szansa na obranie takiego, na którym naprawdę może być pusto. Tutaj możemy być sami ze sobą, jeśli tego chcemy.

5. Poznanie lokalnych smaków

W górach latem wyrabia się wiele produktów, które naprawdę warto tam skosztować na świeżo.

Przedstawiliśmy podstawowe zalety płynące z pobytu w górach, które mamy nadzieję, że przekonały Was do tego, by wybrać się w taką podróż.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przyjazdu w rejon naszego Apartamentu Słoneczny Gródek. W tak pięknej okolicy warto spędzić wakacje, których komfort dodatkowo będzie wysoki, dzięki miejscom noclegowym jakie Wam oferujemy. Powrót tutaj po każdej wędrówce będzie z pewnością kojarzony z luksusem i wygodą. Tutaj najlepiej odpoczniecie.

Zapraszamy!