Zastanawiacie się nad wyjazdem w Beskid Śląski? To bardzo dobry pomysł! Jeśli marzycie o wakacjach w miejscu wypełnionym wspaniałymi widokami i oferującym szereg atrakcji – nie zastanawiajcie się dłużej. Ponadto jeżeli zależy Wam na luksusowych miejscach noclegowych, zapraszamy do Apartamentu Słoneczny Gródek!

Jakie atrakcje czekają na Was w tym regionie?
Bardzo ciekawym miejscem, wartym zobaczenia jest Stożek Wielki, który pozwala ujrzeć bajeczne polany.
Także doskonały jest tutaj Stary Groń i Barania Góra.

Na miłośników urokliwych górskich zakątków czekają tutaj natomiast Trzy Kopce Wiślańskie. Turyści, którzy zdecydują się na przyjazd w to miejsce, nie powinni też pominąć Trójwsi Beskidzkiej.

W pobliżu znajduje się Koniaków, w którym znana jest tradycja ręcznego tworzenia precyzyjnych koronek. Może wśród Was jest ktoś kto interesuje się sztuką handmade? 😊

Co jeszcze może zachwycić Was w Beskidzie Śląskim?
Oczywiście nie brakuje tutaj tras wycieczkowych. Warto, abyście zwrócili uwagę na Rezerwat Źródła Wisły, Rezerwat Kuźnie, a także Muzeum im. Gustawa Morcinka. Tradycjonalistów zapraszamy też do Bielsko Białej, gdzie zwiedzić można m.in. Muzeum Dom Tkaczka.

Wyruszając w podróż w góry trzeba się oczywiście dobrze przygotować i zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy – ciepłe, wygodne ubrania, odpowiednia bielizna, pojemny plecak, trekkingowe buty. Warto też pamiętać o takich elementach jak mapa, kompas, zawsze naładowany telefon.

Jeśli chodzi o nocleg – w tym miejscu można skorzystać z wielu miejsc noclegowych, a nawet zdecydować się na spanie w namiocie. Jednak, by wakacje były jak najbardziej luksusowe, zachęcamy Państwa do zatrzymania się w naszym apartamencie. W takie miejsce z pewnością będzie Wam się lepiej wracało po każdej wyprawie i bardzo wygodnie odpoczywało. Oczywiście rano przywita Was urzekający widok z okna, który zachęci do wyruszenia w kolejną podróż.

Zaserwujemy Państwu pyszne jedzenie oraz zagwarantujemy najlepszą obsługę.

Miejsce, w którym będziemy wypoczywać po całodniowym przebywaniu w regionie również ma duże znaczenie i silnie wpływa na samopoczucie turystów. Wiele jest osób, które cenią sobie komfort i stylowe wnętrza, nawet gdy przebywają w danym dniu zaledwie kilka dni. Z myślą o takich gościach zostały zaprojektowane nasze apartamentowce.

Będzie nam bardzo miło, jeśli będziemy mogli w te wakacje gościć Was u siebie! Zapraszamy!