APARTAMENT

Noclegi nad Dunajcem – Apartament jest położony w urokliwej miejscowości Grodek nad Dunajcem nad Jeziorem Rożnowskim i wchodzi w skład kompleksu apartamentów „Lemon Resort & Spa” (http://www.lemonresort.pl/).

Nasz apartament został starannie zaprojektowany przez znane katowickie studio projektowe Mono Design (www.monodesign.pl). Powierzchnia mieszkalna składa się z kuchni, przestronnego salonu ze strefa jadalna, łazienki i dużej sypialni. Ponadto, w apartamencie jest rozkładana sofa dzięki czemu w apartamencie może być komfortowo zakwaterowanych aż 5 osób. W apartamencie jest zainstalowane ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, wyposażenie AGD marki Bosh, RTV marki Samsung i kino domowe Harmann Cardon. Dbałość o detale i wysoki standard widać na każdym kroku – włoskie meble, armatura włoska Catelano, posadzki żywiczne. W całym apartamencie są założone żaluzje antywłamaniowe. Dodatkowo, apartament posiada ogromny taras o powierzchni 45 m2, z którego rozpościera się widok na Małpią Wyspę.

Powierzchnia apartamentu wynosi 75 m2 + taras o powierzchni 45 m2.

Szczegółowe informacje na temat kompleksu „Lemon Resort & Spa” i atrakcji jakie towarzysza przez cały rok można znaleźć na stronie: http://www.lemonresort.pl/